depilacja Szczecin - Pastą cukrową

Zabieg kosmetyczny mający na celu mechaniczne usunięcie zbędnego owłosienia za pomocą wosku lub pasty cukrowej.

symbol01

cennik

Twarz (jedna okolica)
30 zł
30 zł
Twarz (cała)
120 zł
120 zł
Ciało – dłonie
30 zł
30 zł
Pachy
50 zł
50 zł
Przedramiona/ramiona
60 zł
60 zł
Całe ręce
90 zł
90 zł
Łydki/uda
80 zł
80 zł
Całe nogi
130 zł
130 zł
Bikini francuskie
80 zł

depilacja płytka

80 zł
Bikini brazylijskie
110 zł

depilacja głęboka

110 zł
symbol01

depilacja Szczecin

Depilacja to proces usuwania włosów z ciała. Można to zrobić wieloma metodami, w tym goleniem, woskiem, produktami do depilacji (kremami lub żelami), zabiegami laserowymi i elektrolizą.Istnieją dwa rodzaje depilacji: depilacja i golenie. Depilacja to usuwanie włosów z określonego obszaru poprzez wyrywanie lub wyrywanie ich u nasady za pomocą pęsety. Golenie polega na usuwaniu włosów z danego obszaru za pomocą żyletki do odcinania włosów u podstawy.Depilacja jest bardziej czasochłonna niż golenie, ponieważ wymaga wielokrotnych wizyt w tym samym miejscu w celu całkowitego usunięcia mieszków włosowych. Stwierdzono jednak, że depilacja jest skuteczniejsza pod względem długoterminowej redukcji i pielęgnacji włosów niż samo golenie, ponieważ usuwa cały mieszek włosowy, z którego wyrastają nowe włosy.

Depilacja - czym właściwie jest?

Depilacja to temat, który bliski jest wielu osobom, zwłaszcza gdy nadchodzi lato i zaczynamy odsłaniać więcej partii ciała. Najogólniej mówiąc, depilacja to ogólna nazwa na zabiegi kosmetyczne, których celem jest usunięcie niechcianego owłosienia. Dostępne są bardzo różne metody depilacji, a w zależności od rodzaju zabiegu efekt, jakim jest gładka skóra, może utrzymywać się krócej lub dłużej. Do wykonania zabiegu depilacji, a więc usunięcia włosków z wybranej przez nas części ciała, możemy przystąpić samodzielnie lub skorzystać z oferty, która obecnie dostępna jest w tysiącach gabinetów kosmetycznych. Warto jednak mieć świadomość, że dla osób z chorobami skóry nadaje się do bezpiecznego wykonania znacznie mniej metod depilacji. Przy skórze naczyniowej, problemach z wrażliwą skórą czy też skłonnością do podrażnień i przebarwień, zdecydowanie lepiej będzie więc oddać się w ręce ekspertki stosującej profesjonalne kosmetyki i mającej bogate doświadczenie w tego typu zabiegach.

Jakie są rodzaje depilacji?

Bardzo ciekawe może być uświadomienie sobie, że kobiety stosowały depilację już od starożytności. Niechciane włoski usuwano, sięgając po rozmaite sposoby - od żyletek i kamieni, po różnego rodzaju pasty (np. pasta cukrowa).Niektóre z tych metod odeszły w zapomnienie, z innych korzysta się do dziś. Metody używane do depilacji można podzielić na mniej i bardziej trwałe. W niektórych okolicznościach, np. dla osób z chorobami skóry nadaje się jedna metoda, podczas gdy inną lepiej odrzucić. Wiedzy na ten temat najlepiej poszukiwać w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Najłatwiej dostępne, ale też zapewniające krótkotrwałe rezultaty, są maszynki do golenia oraz kremy. Efekt w postaci gładkiej skóry do kilku tygodni zapewniają zaś depilacja pastą cukrową, będąca najbardziej naturalną metodą depilacji stosowaną od kilku tysięcy lat oraz depilacja woskiem. Nadają się one nawet dla kobiet, które dopiero rozpoczynają przygodę z depilacją i pozwalają osiągnąć efekt maksymalnej gładkości nawet na okres wynoszący około miesiąc.

Jakie są rodzaje depilacji?

Luxmedica Beauty to profesjonalne studio depilacji cukrem oraz woskiem. Powstało z połączenia naszej pasji do wydobywania kobiecego piękna z chęcią zdobywania nowego doświadczenia w branży beauty. W naszej ofercie znajdziesz więc przede wszystkim zabiegi takie jak depilacja pastą cukrową oraz depilacja woskiem. W jednym miejscu możesz skorzystać z zabiegu na różnych partiach ciała - twarzy, nogach, rękach czy też okolicach bikini. Może być to rozwiązaniem odwiecznego problemu umawiania się na zabieg depilacji cukrowej w różnych salonach. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym cennikiem depilacji pastą cukrową i woskiem wykonywanej przez nasze doświadczone kosmetyczki.

Zainteresuj się naturalną metodą depilacji stosowaną od wieków - pasta cukrowa w usuwaniu owłosienia

Depilacja pastą cukrową cieszy się coraz większą popularnością. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że depilacja cukrowa wcale nie jest nowością. Wprost przeciwnie, jest naturalną metodą depilacji stosowaną od kilku tysięcy lat! Sięgały po nią już starożytne Egipcjanki. My także podczas zabiegów cukrowania wykorzystujemy pastę, która nie zawiera parabenów i sztucznych barwników, i nie podrażnia skóry. Jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, zmywalna ciepłą wodą, a za jej pomocą włoski można usunąć w określonym miejscu wielokrotnie. Także przy skórze naczyniowej czy żylakach bezpieczna jest zdecydowanie bardziej właśnie pasta cukrowa, niż wosk. Zdecydowanie warto więc zainteresować się tą najbardziej naturalną metodą depilacji i jeszcze skuteczniej oraz bardziej komfortowo pozbywać się niechcianego owłosienia.

Dlaczego warto korzystać z depilacji woskiem?

Podczas gdy depilacja pastą cukrową dopiero zdobywała popularność, od dawna dużo mówiło się o zabiegu depilacji za pomocą ciepłego wosku. Na tego rodzaju depilację decydowały się przede wszystkim osoby, które chciały cieszyć się gładką skórą na dłużej niż kilka dni. Dobrze wykonany zabieg zarówno depilacji pastą cukrową, jak i woskiem nie podrażnia skóry. Włosy usuwane są wraz z cebulkami i odrastają słabsze, cieńsze i bardziej miękkie. Są więc znacznie mniej widoczne. Wosk, którego używamy, nie zawiera parabenów, sztucznych barwników ani żadnych innych ostrych substancji chemicznych mogących podrażnić osoby z wrażliwą skórą. Depilację przeprowadzamy na różnych partiach ciała, także w okolicy bikini.

Profesjonalna depilacja Szczecin - ciesz się gładką skórą na dłużej!

Depilacja pastą cukrową w Szczecinie to Twój nowy sposób na gładką skórę bez maszynki do golenia. Depilacja cukrowa i wykorzystywana w czasie zabiegu pasta jest możliwa do zastosowania nawet przy żylakach, bezpieczna dla kobiet w ciąży, zmywalna ciepłą wodą i niemal całkowicie naturalna. Co więcej, depilacja pastą cukrową i woskiem wykonane w naszym salonie, to gwarancja profesjonalizmu i zadbania o pełną precyzję usuwania włosów wraz z cebulkami oraz komfort pacjentki. Oddanie się w profesjonalne ręce znacznie zmniejsza ryzyko podrażnień po zabiegu, zostaniesz też poinformowana o właściwej pielęgnacji zalecanej po mechanicznym usunięciu owłosienia .Sprawdź, jakie jeszcze korzyści niesie za sobą profesjonalna depilacja cukrowa, już teraz umawiając się na zabieg w Luxmedica Beauty Szczecin!

Nadmierne owłosienie

Nadmierne owłosienie może być poważnym problemem dla ludzi. Mogą mieć trudności z pozbyciem się włosów, aw niektórych przypadkach mogą w ogóle nie być w stanie tego zrobić. Niektórzy ludzie mogą nawet uznać za krępujące posiadanie dużej ilości włosów na twarzy lub ciele.Niektóre osoby mogą również odczuwać reakcję alergiczną na nadmierne owłosienie. Może to wynikać z rodzaju ich włosów lub używania pewnych produktów na skórze, które nie są kompatybilne z ich typem budowy ciała.Nadmierny wzrost włosów na twarzy i ciele to schorzenie zwane hirsutyzmem, które częściej dotyka kobiety niż mężczyzn. Dzieje się tak, ponieważ kobiety mają więcej testosteronu niż mężczyźni, co powoduje nadmierny wzrost włosów na twarzy i ciele. Mężczyźni zwykle rosną znacznie mniej niż kobiety, ale nadal doświadczają tego stanu, ale nie tak często jak kobiety. Nieleczony lub niewłaściwie leczony hirsutyzm może powodować poważne problemy w życiu społecznym i relacjach międzyludzkich

logo

zapraszamy

Luxmedica Face and Body Beauty
ul. Welecka 1a
72-006 Mierzyn

odwiedź nas

Copyrights © 2022 luxmedicabeauty.pl All rights reserved. | Powered by creativeforyou.pl | Polityka prywatności | Aktualności