mezoterapia bezigłowa

symbol01

Mezoterapia bezigłowa to zabieg bezbolesny i nieinwazyjny. Jest odpowiednią alternatywą dla mezoterapii igłowej oraz mikroigłowej, czyli mezoterapia bezigłowa dostarcza skórze substancji odżywczych w o wiele bardziej komfortowy sposób.

Do mezoterapii bezigłowej stosuje się specjalny aparat, który wykorzystuje zjawiska fizyczne, a konkretnie impulsy elektryczne. Aparat wytwarza prąd elektryczny o częstotliwości radiowej. Impulsy te zastosowane na skórę sprawiają, że błony komórek skóry stają się bardziej przepuszczalne, co sprawia, że lepiej wchłaniają się składniki odżywcze zawarte w preparatach stosowanych podczas zabiegu mezoterapii bezigłowej.

Elektroporacja spowodowana przez działanie na skórę prądem o określonej częstotliwości powoduje otwarcie kanałów hydrofilowych w komórkach, co pozwala na podanie preparatów poprawiających kondycję skóry do jej głębszych warstw.

W ten sposób można dostarczyć w głębokie warstwy skóry (na głębokość około 2-3 mm, podobnie jak w mezoterapii igłowej) składniki odżywcze, lecznicze i regenerujące. W mezoterapii bezigłowej stosuje się również ultradźwięki, które dodatkowo czynią skórę podatną na działanie dostarczanych podczas zabiegu substancji regenerujących i pielęgnujących.

symbol01

cennik

Mezoterapia igłowa
350 zł

twarz

350 zł
Mezoterapia igłowa
400 zł

twarz, szyja

400 zł
Mezoterapia igłowa
450 zł

twarz, szyja, dekolt

450 zł
Mezoterapia mikroigłowa
350 zł

twarz + ampułka

350 zł
Mezoterapia mikroigłowa
450 zł

twarz, szyja, dekolt

450 zł
Mezoterapia mikroigłowa
400 zł

Anti-Aging

400 zł
symbol01
logo

zapraszamy

Luxmedica Face and Body Beauty
ul. Welecka 1a
72-006 Mierzyn

odwiedź nas

Copyrights © 2022 luxmedicabeauty.pl All rights reserved. | Powered by creativeforyou.pl | Polityka prywatności | Aktualności