oczyszczanie twarzy szczecin (wodorowe)

symbol01

Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Zabieg oczyszczania wodorowego świetnie oczyszcza skórę oraz działa nawilżająco. Opiera się głównie o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Dzięki temu nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem.

efekty:

- oczyszcza skórę
- neutralizuje nadmiar wolnych rodników i stresu oksydacyjnego
- zabezpiecza przed przedwczesnym starzeniem
- skuteczny w problemach z bliznami
- zapewnia odmłodzenie skóry
- działanie liftingujące i odżywcze
- wyeliminowanie reaktywnych form tlenu i azotu, które mogą przyczyniać się do przyspieszonego starzenia
- poprawienie mikrokrążenia i kolorytu skóry

przeciwskazania:

- nowotwory
- alergie
- cukrzyca
- infekcje
- epilepsja
- nadwrażliwość na działanie prądu
- aktywna opryszczka oraz instrumenty medyczne i elektroniczne obecne w ciele
- ciąża
- karmienie piersią

cennik

Twarz + ampułka + maska
180 zł
180 zł
Twarz + szyja + dekolt
250 zł
250 zł
Luksusowy rytuał pielęgnacyjny
450 zł

HydraPure - oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa, NanoFrax, fala radiowa , zimny młotek

450 zł

Oczyszczanie twarzy Szczecin - na czym polega?

Poprzez oczyszczanie twarzy rozumiemy w istocie różne zabiegi pielęgnacyjne, które mają za zadanie pozbyć się zrogowaciałego naskórka, wyregulować wydzielanie sebum czy też zmniejszyć widoczność porów. Jednym z przykładowych zabiegów oczyszczania jest manualne oczyszczanie twarzy. W tym wypadku kosmetyczka ręcznie usuwa makijaż, wykonuje peeling czy też w specjalny sposób ugniata skórę. Na koniec nakłada maskę lub krem o właściwościach przeciwzapalnych. Inny zabieg oczyszczania twarzy to mikrodermabrazja, do której wykonania używa się głowicy działającej pod dużym ciśnieniem. Popularne są również różnego rodzaju peelingi, m.in. dyniowy czy kawitacyjny. Pamiętaj, że rodzaj zabiegu zawsze należy dobrać do indywidualnych potrzeb, m.in. rodzaju skóry. Czasami w celu osiągnięcia lepszego efektu stosuje się również metody mieszane. 

Oczyszczanie twarzy - wskazania do zabiegu

Oczyszczanie twarzy to jeden z podstawowych elementów pielęgnacji skóry. Najczęściej korzystają z niego osoby, których problemem jest skóra tłusta i trądzikowa. Przebieg zabiegu reguluje wydzielanie sebum, jest więc w takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem. Nie jest to jednak jedyna grupa klientów, która powinna korzystać z oczyszczania. Dobrze wykonany zabieg poprawia koloryt skóry oraz ogólny wygląd skóry. Po oczyszczeniu skóra wygląda promiennie i lepiej wchłania składniki aktywne zawarte w kosmetykach pielęgnacyjnych. Zabieg daje poczucie odświeżenia, pozwala się również skórze dotlenić. Z zabiegu oczyszczania twarzy w Szczecinie przeprowadzonego w naszym salonie mogą skorzystać osoby w każdym wieku. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie pomogą dobrać rodzaj zabiegu do rodzaju skóry. 

Zapisz się na oczyszczanie twarzy w Szczecinie już dziś

Już wkrótce możesz zapomnieć o problemach z rozszerzonymi porami, a nadmiar sebum może stać się tylko przykrym wspomnieniem. Zabiegi oczyszczania twarzy w Szczecinie poprawią kondycję i wygląd skóry, niezależnie od rodzaju cery. Co więcej, czas zabiegu będzie z pewnością okazją do zrelaksowania się, oderwania od codzienności i spędzenia kilku miłych chwil podczas dbania o swoje samopoczucie. Wybierz się do naszego gabinetu i sprawdź, który z zabiegów w ofercie najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby. Oddaj się w ręce naszego doświadczonego personelu i podaruj sobie chwilę zapomnienia w drodze do odkrywania naturalnego piękna!

logo

zapraszamy

Luxmedica Face and Body Beauty
ul. Welecka 1a
72-006 Mierzyn

odwiedź nas

Copyrights © 2022 luxmedicabeauty.pl All rights reserved. | Powered by creativeforyou.pl | Polityka prywatności | Aktualności