makijaż permanentny szczecin

Nazywany  także  makijażem  trwałym  lub mikropigmentacją  -  polega  na  wprowadzeniu  pod  skórę  pigmentów (barwników), które implementuje się do drugiej lub trzeciej warstwy naskórka (ok. 0,3-0,5 mm), czyli  płycej  niż  w  przypadku  tradycyjnego  tatuażu.  Barwnik  wprowadza  się  pod  skórę cieniutką,  jednorazową  igłą  w  znieczuleniu,  dzięki  czemu  zabieg  nie  powoduje  większego dyskomfortu.

symbol01

ETAP 1 - KONSULTACJA
konsultacja i próbny rysunek wykonany klasycznymi kosmetykami, aby zwizualizować docelowy efektprzed przystąpieniem do wykonania zabiegu należy pamiętać o wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań do makijażu permanentnego

ETAP 2 - WPROWADZENIE BARWNIKA
wprowadzenie barwnika pod skórę jednorazową igłą po zastosowaniu znieczulenia miejscowego stosuje się wyłącznie atestowane barwniki spełniające normy europejskie do ust przeważnie stosuje się barwy o 2-3 tony ciemniejsze od naturalnego koloru kreski na powiekach najczęściej wykonuje się pigmentem w kolorze czarnym lub brązowym brwi najczęściej wykonywane są w odcieniach brązu i szarości zabieg trwa średnio od 1 do 3 godzin – wszystko zależy od skali trudności rysunku, obszaru oraz indywidualnych preferencji.

ETAP 3 - KOREKTA MAKIJAŻU
po wykonanym zabiegu właściwym po około 2 dniach skóra zaczyna się złuszczać i pokrywać strupkami – to normalna reakcja – nie należy się nią przejmować Przeważnie po około 6 tygodniach wykonuje się korektę makijażu permanentnego, która trwa średnio od 30 minut do 2 godzin. Jej celem jest „dopigmentowanie” ewentualnych ubytków, uzyskanie bardziej dokładnego i naturalnego efektu makijażu permanentnego oraz ostateczna korekta nadanych kształtów

MAKIJAŻ PERMANENTNY – EFEKTY

Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny utrzymuje się około 1,5 - 2 lat.

Warto podkreślić, że jego trwałość zależy od wielu czynników, w tym:

- typu i kondycji skóry
- umiejętności i doświadczenia linergistki
- jakości barwników
- głębokości wprowadzenia pigmentu
- indywidualnej reakcji układu odpornościowego
- właściwej pielęgnacji po wykonanym zabiegu
- systematycznego uzupełniania barwnika

PAMIĘTAJ
BY ZACHOWAĆ INTENSYWNOŚĆ KOLORU, MAKIJAŻ TRWAŁY NALEŻY UZUPEŁNIĆ BARWNIKIEM RAZ DO ROKU

cennik

Makijaż permanentny brwi
800 zł

Magic Shading/Powder

800 zł
Makijaż permanentny ust
800 zł

Aquarelle

800 zł
Kreska górna Soft Liner
600 zł
600 zł
symbol01

Makijaż permanentny - czym jest?

Makijaż permanentny to specjalistyczny zabieg kosmetyczny. Ma za zadanie podkreślić naturalną urodę klientek, a także zagwarantować im nienaganny wygląd o każdej porze dnia. Makijażem permanentnym podkreśla się zwykle kształt brwi i ust, pozwala on także na uzupełnienie ubytków w brwiach. W makijażu permanentnym podobnie jak w procesie tatuowania używa się igły, by wprowadzić pigment pod skórę. Robi się to jednak znacznie płycej, dlatego zabieg jest mniej trwały od tatuażu i wymaga powtórzeń. Aby poprawić komfort klienta podczas pigmentacji, w gabinecie stosowane jest znieczulenie.

Makijaż permanentny Szczecin - dla kogo?

Makijaż permanentny ust i oczu przeznaczony jest dla tych pań, które chcą w naturalny sposób podkreślić urodę bez konieczności poświęcania codziennie dużej ilości czasu na wykonanie i odświeżenie makijażu. Po wykonaniu makijażu permanentnego brwi, oczu czy ust, nie trzeba już malować ich w inny sposób. Ma to duże znaczenie dla kobiet, które żyją aktywnie i nie mogą codziennie wygospodarować czasu na zrobienie perfekcyjnego makijażu. Makijaż permanentny brwi, oczu i ust może być zarówno delikatny, jak i intensywny (lecz nie przerysowany), najlepiej jednak, gdy jest po prostu dobrze dobrany do Twojego typu urody.

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi to świetna opcja np. dla osób noszących okulary. Dzięki procesowi pigmentacji włoski stają się ciemniejsze i lepiej widoczne pod okularami. Dzięki temu oczy zyskują bardziej wyrazisty wygląd i poprawia się mimika twarzy. Z zabiegu mogą jednak skorzystać wszystkie panie, którym makijaż permanentny brwi pomoże w zaoszczędzeniu czasu spędzanego w domu przed lustrem.

Makijaż permanentny ust

Proces makijażu permanentnego ust pozwala zarówno na podkreślenie ich barwy, jak i w niektórych przypadkach na lekką korekcję kształtu. Po wizycie w gabinecie, gdzie zostanie wykonany makijaż permanentny, będziesz mogła cieszyć się pięknym wyglądem po całym dniu pracy, a nawet wizycie na basenie. 

Makijaż permanentny Szczecin - efekty

Makijaż permanentny brwi sprawia, że włoski są ciemniejsze, a kształt lepiej dopasowany do owalu twarzy. Makijaż oczu to przede wszystkim perfekcyjna kreska na powiece, makijaż permanentny ust pozwala zaś zarówno podkreślić czerwień wargową, jak i sprawić, by usta były pełniejsze i miały ładniejszy kształt. Należy pamiętać, że dla idealnego efektu raz do roku trzeba wykonać zabieg uzupełniający (odświeżenie makijażu permanentnego).

Trwałość makijażu permanentnego Szczecin 

Makijaż permanentny brwi, oczu lub ust utrzymuje się około dwóch lat. Zaleca się jednak powtórzenie zabiegu po roku. Kreska może stać się jaśniejsza, a usta stracić nieco na wyrazistości. Jest to naturalne zjawisko związane z faktem, że makijaż permanentny nie jest procesem trwale integrującym w ciało, a barwnik wprowadza się dość płytko.

Przeciwwskazania do zabiegu

Istnieją pewne sytuacje, gdy makijaż permanentny wykonany u konkretnych kobiet może przynieść negatywne skutki dla zdrowia. Do przeciwwskazań należą m.in.:

 

Ciąża

Zły stan skóry (otwarte rany, świeże blizny)

Trwający proces chemioterapii 

Cukrzyca

Alergia na pigment

Zaawansowana choroba tarczycy 

Przeciwwskazania do zabiegu

Istnieją pewne sytuacje, gdy makijaż permanentny wykonany u konkretnych kobiet może przynieść negatywne skutki dla zdrowia. Do przeciwwskazań należą m.in.:

Ciąża

Zły stan skóry (otwarte rany, świeże blizny)

Trwający proces chemioterapii 

Cukrzyca

Alergia na pigment

Zaawansowana choroba tarczycy 

U większości kobiet makijaż permanentny brwi, oczu i ust jest jednak zupełnie bezpieczny, a gojenie szybkie. Nie należy jednak świeżo po zabiegu korzystać z solarium, aby nie doprowadzić do powstania przebarwień w makijażu.

Luxmedica Beauty - makijaż permanentny Szczecin wykonany bezpiecznie i precyzyjnie

Makijaż permanentny sprawia, że nasze brwi i usta są naturalnie podkreślone i zyskują piękny wygląd na dłużej. Jeśli więc chcesz, aby Twoja kreska na powiece wyglądała nienagannie każdego dnia lub czujesz, że powinnaś lekko skorygowania naturalny kształt warg - nie czekaj dłużej i sprawdź ofertę gabinetu Luxmedica Beauty!

logo

zapraszamy

Luxmedica Face and Body Beauty
ul. Welecka 1a
72-006 Mierzyn

odwiedź nas

Copyrights © 2022 luxmedicabeauty.pl All rights reserved. | Powered by creativeforyou.pl | Polityka prywatności | Aktualności