mezoterapia igłowa szczecin

symbol01

Mezoterapia igłowa to zabieg po którym nasza skóra wygląda jak po treningu. Mezoterapia igłowa polega na wielokrotnych nakłuciach skóry na całej jej powierzchni, z jednoczesnym wprowadzeniem preparatów rewitalizujących, nawilżających oraz stymulujących. Ma doskonałe działanie przeciwstarzeniowe, redukuje cellulit, a przy zabiegu na skórę głowy stymuluje wzrost włosów. W Naszej Klinice dostępne są różne mezokoktajle używane do zabiegu. Wszystko to dzięki mezokoktajlom, które dobierane są do indywidualnych potrzeb skóry klienta. Dodatkowo powodują one nawilżenie, nawodnienie, odżywienie skóry, a także rozświetlenie i rozjaśnienie. Zabieg gwarantuje szybką regeneracje, niskie ryzyko siniaków i szybko zauważalny efekt.

symbol01

cennik

Mezoterapia igłowa
350 zł

twarz

350 zł
Mezoterapia igłowa
400 zł

twarz, szyja

400 zł
Mezoterapia igłowa
450 zł

twarz, szyja, dekolt

450 zł
Mezoterapia mikroigłowa
350 zł

twarz + ampułka

350 zł
Mezoterapia mikroigłowa
450 zł

twarz, szyja, dekolt

450 zł
Mezoterapia mikroigłowa
400 zł

Anti-Aging

400 zł
symbol01

Mezoterapia Szczecin - na czym polega?

Mezoterapia to rodzaj zabiegu stosowanego w medycynie estetycznej. Dzieli się na dwa rodzaje - mezoterapię igłową i bezigłową. Mezoterapia igłowa polega na podskórnej iniekcji substancji rewitalizujących. Rodzaj znajdujących się w ampułce terapeutycznej substancji aktywnych oraz częstotliwość zabiegów dobiera się do indywidualnych potrzeb skóry pacjenta. Substancje te mają zazwyczaj działanie lecznicze, regenerujące lub odżywcze.

Dzięki stosowanej w zabiegu mezoterapii igłowej technice dobroczynne składniki zostają bezpośrednio podane do głębokich warstw skóry właściwej. W efekcie możliwe jest osiągnięcie rezultatów takich jak poprawa jędrności skóry, spłycenie zmarszczek czy też redukcja przebarwień. Mezoterapia igłowa najczęściej wykonywana jest w obrębie skóry głowy, zwłaszcza w takich rejonach, jak twarz, szyja, dekolt. Warto jednak wiedzieć, że zabieg można zastosować również na dłoniach, udach, a nawet na brzuchu.

Przebieg zabiegu mezoterapii igłowej (Szczecin). Jak naprawdę wygląda zabieg mezoterapii igłowej?

Mezoterapia igłowa to zabieg stosunkowo mało inwazyjny, warto jednak mieć świadomość, że dochodzi podczas niego do przerwania ciągłości tkanek. Podczas pierwszego etapu zabiegu mezoterapii igłowej specjalista przygotowuje skórę poprzez dokładne jej oczyszczenie. Następnie sięga po cienką igłę, którą wykonuje tysiące mikronakłuć na głębokość do 4 mm. W celu zmniejszenia dyskomfortu i odczuć bólowych można zastosować krem znieczulający.

Czynności te służą wstrzyknięciu w głąb skóry twarzy, szyi lub innych obszarów składników o działaniu leczniczym, lub regenerującym. W mezoterapii igłowej korzysta się z różnego rodzaju substancji aktywnych, m.in. kwasu hialuronowego, kolagenu czy aminokwasów. Używane są też kompleksy multiwitaminowe oraz krzemionka organiczna. Pokonanie bariery naskórkowej umożliwia głęboką odnowę skóry, a wykonane nakłucia stymulują metabolizm komórek i produkcję kolagenu.

Już 1 zabieg mezoterapii igłowej nadaje skórze młody wygląd poprzez przeciwdziałanie procesowi starzenia się skóry, a poddanie się całej serii zabiegów mezoterapii igłowej prowadzi do jej silnego odżywienia.

Wskazania do zabiegu mezoterapii igłowej (Szczecin). Poprawa wyglądu skóry, leczenie łysienia

Mezoterapia igłowa najczęściej wykonywana jest w celu zmniejszenia objawów starzenia się skóry twarzy, szyi i dekoltu. Warto jednak wiedzieć, że mezoterapia to coś więcej niż tylko zabieg służący odmładzaniu skóry. Z powodzeniem może być stosowana także w leczeniu łysienia (mezoterapia skóry głowy), leczeniu cellulitu czy pozbywaniu się blizn. Dobrany do potrzeb pacjenta rodzaj mezoterapii igłowej daje w tych przypadkach świetne efekty.

Za wskazania do zabiegu mezoterapii igłowej należy więc uznać potrzebę poprawy nawilżenia skóry i poprawy jej jędrności w obszarach takich jak twarz, szyja, dekolt, a także wypadanie włosów, cellulit, blizny, rozstępy i przebarwienia. Najważniejszą kwestią jest dobranie użytych substancji aktywnych do potrzeb skóry. Jeśli osoba wykonująca zabieg o to zadba, efekty mezoterapii igłowej z pewnością będą zadowalające.

Kwas hialuronowy - kiedy się go stosuje?

Kwas hialuronowy jest intensywnie działającym preparatem często stosowanym w zabiegach mezoterapii igłowej. Należy do grupy związków chemicznych naturalnie występujących w organizmie człowieka. Jego najwyższe stężenie występuje w mazi stawowej, skórze oraz ciele szklistym oka. Ma właściwości higroskopijne, dzięki czemu może odpowiadać w naszym ciele za wiązanie wody. Jego ilość wpływa więc na poziom nawilżenia skóry.

Kwas hialuronowy w zabiegu mezoterapii wspomaga działania antyutleniające. Zastosowanie preparatu z wysokim stężeniem kwasu hialuronowego stymuluje rozwój komórek skóry, opóźnia procesy starzenia i pomaga spłycić głębokie oraz zniwelować drobne zmarszczki. Poprawa nawilżenia jest właściwie natychmiastowa, a redukcja zmarszczek widoczna już po jednym zabiegu. Zdecydowanie zabiegi mezoterapii igłowej, w których prym wiedzie kwas hialuronowy, w widoczny sposób poprawiają stan skóry. Można więc spodziewać się dalszego wzrostu ich popularności.

Mezoterapia igłowa szczecin- przeciwwskazania

Zabieg mezoterapii igłowej jest co do zasady bezpieczny, a substancje w nim używane, w tym kwas hialuronowy, są przebadane i powszechnie dopuszczone do stosowania w medycynie estetycznej. Co więcej, zabiegi mezoterapii skóry głowy są często traktowane jako intensywna faza leczenia łysienia. Jak jednak w przypadku większości ingerencji w organizm i tutaj możemy wymienić pewne sytuacje, w których zabiegu mezoterapii igłowej nie powinno się wykonywać.

Należą do nich:

alergia na składniki aktywne zawarte w preparacie
ciąża lub karmienie piersią
choroby autoimmunologiczne
choroby nowotworowe
cukrzyca
obniżona krzepliwość krwi
Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego czy też innej substancji będzie nie tylko aktywna choroba nowotworowa, ale również każda infekcja wirusowa, bakteryjna lub grzybicza.

Efekty mezoterapii igłowej szczecin

Wiedząc, jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej np. z wykorzystaniem koktajlu witaminowego lub kwasu hialuronowego, można oczekiwać znacznej poprawy wyglądu skóry. W istocie zabiegi mezoterapii igłowej zwłaszcza te wykonywane na obszarach takich jak twarz, szyja, dekolt zapewniają rezultat, jakim jest odmłodzenie skóry. Po dostarczeniu kwasu hialuronowego lub innej substancji odżywczej w głąb skóry właściwej drobne zmarszczki znikają całkowicie, a głębsze ulegają spłyceniu. Składniki odżywcze zwiększają produkcję kolagenu w rejonach takich jak twarz, szyja i dekolt, co widoczne jest już po pierwszym zabiegu.

Do pozytywnych efektów, jakie daje profesjonalnie przeprowadzona mezoterapia igłowa, zaliczają się więc:

odmłodzenie skóry (zwłaszcza twarz, szyja)
poprawa gęstości skóry
poprawa jędrności skóry
zmniejszenie napięcia skóry
zwiększenie syntezy kolagenu
redukcja zmarszczek płytkich
spłycenie głębszych zmarszczek
poprawa elastyczności skóry
Inny rodzaj mezoterapii igłowej, np. mezoterapia skóry głowy będzie w stanie zwalczyć problemy takie jak wypadanie włosów. Warto pamiętać, że choć już 1 zabieg pozwala zauważyć efekty, częstotliwość zabiegów najlepiej jest dobrać indywidualnie dla danego pacjenta.

Mezoterapia w Szczecinie- Twój sposób na odmłodzenie skóry

Wygładzenie zmarszczek, lepsza elastyczność skóry czy też redukcja blizn i przebarwień - to wszystko jest możliwe dzięki zabiegowi medycyny estetycznej, jakim jest mezoterapia igłowa. To najlepsze rozwiązanie dla wszystkich pań, które chcą zauważyć poprawę wyglądu skóry już po pierwszym zabiegu. Redukcja zmarszczek to nie jedyne dobroczynne działanie mezoterapii - powstające w czasie nakłuwania skóry mikrouszkodzenia stymulują jej regenerację, cera odzyskuje zdrowy blask i wyrównuje się jej koloryt.

Zapraszamy do naszego gabinetu na zabieg mezoterapii igłowej w Szczecinie. Gwarantujemy profesjonalne podejście, przyjazną atmosferę i wysoką jakość użytych składników. Odwiedź nasz salon i sprawdź korzyści z zabiegu na własnej skórze. Odkryj Twój sposób na zatrzymanie młodości!

logo

zapraszamy

Luxmedica Face and Body Beauty
ul. Welecka 1a
72-006 Mierzyn

odwiedź nas

Copyrights © 2022 luxmedicabeauty.pl All rights reserved. | Powered by creativeforyou.pl | Polityka prywatności | Aktualności