Manicure Szczecin

Manicure to zabieg kosmetyczny wykonywany na paznokciach dłoni. W ramach manicure wykonuje się zarówno zabiegi pielęgnacyjne dla płytki paznokcia i skóry dłoni, jak i czynności, które mają za zadanie upiększyć paznokcie. Jest to najlepszy sposób na estetyczne paznokcie i zadbane dłonie.

symbol01

Manicure Szczecin - co oferujemy?

W zakres wykonywanych w naszym gabinecie w Szczecinie usług wchodzą różne rodzaje manicure. Klientki i klienci mogą skorzystać z najbardziej obecnie modnego manicure hybrydowego, ale nie tylko. 

Oferujemy również manicure tradycyjny oraz manicure japoński, a także ściągnięcie lakieru hybrydowego jako samodzielną usługę. Paznokcie hybrydowe wykonujemy także w wariancie french manicure. Manicure tradycyjny może zakończyć się natomiast malowaniem płytki paznokcia na wybrany kolor przy użyciu lakieru tradycyjnego. 

Pedicure hybrydowy a manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to chętnie wybierany przez kobiety zabieg, który jest doceniany za swoją trwałość i natychmiastowy efekt pięknych, zadbanych dłoni. Podczas gdy w czasie zabiegu manicure zajmujemy się upiększaniem paznokci dłoni, analogicznie pedicure hybrydowy wykonujemy na paznokciach stóp. 

 

Zabiegi upiększające paznokcie u stóp (pedicure) również są coraz popularniejsze, zwłaszcza w okresie letnim. W naszym gabinecie paznokcie hybrydowe możemy wykonać zarówno u stóp, jak i dłoni, gwarantując efekt w postaci pięknego estetycznego manicure i pedicure, który utrzymuje się nawet przez okres 3 tygodni. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Manicure japoński - na czym polega ten zabieg?

Manicure japoński to rodzaj zabiegu wykonywanego na paznokciach dłoni podobnego do manicure tradycyjnego. Nie kończy się jednak malowaniem, a zamiast tego finalny etap zabiegu polega na wcieraniu w płytkę paznokcia substancji odżywczych. Mogą to być różnego rodzaju preparaty, odżywki i kosmetyki zawierające m.in. krzemionkę, keratynę, pyłek pszczeli oraz składniki mineralne pochodzące z Morza Japońskiego. 

Jest to zabieg szczególnie polecany przez ekspertów w branży (zwłaszcza w dziedzinie manicure i pedicure) najbardziej tym klientom, którym zależy, by mieć zadbane dłonie i mocne paznokcie. 

Kiedy nie można wykonać manicure hybrydowego?

W naszym gabinecie priorytetem zawsze jest nie tylko piękno, ale i bezpieczeństwo klientów. Istnieją jednak pewne niezależne od nas przeciwwskazania, by wykonać zabieg, jakim jest manicure hybrydowy, jak również do wykonania innych zabiegów, którym poddawane są paznokcie. Są to:

Stany chorobowe (m.in. grzybica) na paznokciach

Stany zapalne skóry dłoni

Choroby wirusowe

Alergia na stosowane preparaty

Przygotowanie płytki paznokcia do zabiegu manicure

Zabiegi manicure nie wymagają szczególnego przygotowania. Najważniejsze, aby dłonie były zdrowe i czyste. Ściągnięcie hybrydy również nie wymaga wcześniej podejmowania żadnych czynności w domu.

Manicure Szczecin - Twój sposób na zadbane dłonie

Odwiedź nasze studio urody w Szczecinie i odkryj sposób na piękne dłonie, i mocne paznokcie. Umów termin i przekonaj się, dlaczego kobiety tak chętnie wybierają profesjonalny manicure z malowaniem (np. hybrydy) lub też zabiegi pielęgnacyjne dla dłoni. Sprawdź, w jaki sposób kosmetyki użyte podczas zabiegu pomagają odżywić dłonie i paznokcie, a lakier hybrydowy wygląda nienagannie nawet przez okres 3 tygodni. 

 

Nasze studio urody w Szczecinie zadba o Twoje dłonie tak, jak jeszcze nikt nigdy tego nie zrobił, a różnica będzie widoczna gołym okiem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty manicure i pedicure Luxmedica Beauty!

logo

zapraszamy

Luxmedica Face and Body Beauty
ul. Welecka 1a
72-006 Mierzyn

odwiedź nas

Copyrights © 2022 luxmedicabeauty.pl All rights reserved. | Powered by creativeforyou.pl | Polityka prywatności | Aktualności