poznaj nasz zespół

personel01

marzena rutkowska

menager gabinetu, dyplomowana kosmetyczka, mg promocji zdrowia, certyfikowana linergistka

Jestem magistrem promocji zdrowia oraz dyplomowaną kosmetyczką, dlatego istotne jest dla mnie holistyczne podejście do każdego klienta. Niezwykle ważne bowiem jest dbanie o siebie od zewnątrz, jak również od wewnątrz. I to jest jedyna, właściwa droga do piękna. W Luxmedica Face and Body Beauty  dbam o urodę klientów, ich dobre samopoczucie, zadowolenie, a także zajmuje się doradztwem z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, zarówno tej gabinetowej jak i domowej.

Jestem perfekcjonistką, dlatego każdy zabieg, który wykonuje jest dokładny i dopracowany w każdym szczególe. Na pierwszym miejscu stawiam potrzeby swoich klientów oraz wyznaczenie wspólnych celów w dążeniu do zadowalających efektów. Stale doskonale swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach, kursach, wykładach naukowych, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.  Moja praca to moja pasja.

FB_IMG_1707055467912

dr Agnieszka Orlińska

stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem lekarzem dentystą i certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. W swojej pracy dążę do podkreślenia naturalnego piękna i przywrócenia młodzieńczego wyglądu pacjentki. Priorytetem jest dla mnie bezpieczeństwo, dlatego pracuje wyłącznie na certyfikowanych produktach. Zapraszam wszystkich chętnych na konsultacje i zabiegi medycyny estetycznej.

personel03

aleksandra apanasowicz-kowalska

kosmetolog-podolog

Studia na kierunku kosmetologia ukończyłam w roku 2014,następnie zdobyłam tytuł podologa. Mam za sobą 15 lat stażu pracy, w tym 10 letnie prowadzenie działalności własnej-gabinetu kosmetologicznego.

Swoje umiejętności doskonalę biorąc udział w licznych szkoleniach i sympozjach naukowych. Specjalizuję się w zabiegach pielęgnacyjnych i leczniczych stóp, a moją wielką pasją jest pomoc i przynoszenie ulgi pacjentom z przeróżnymi dolegliwościami.

profil

Karolina Rutkowska

Mgr inż. żywności i specjalista ds. żywienia człowieka. Nauczyciel

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie kierunku Technologii żywności i żywienia człowieka o specjalizacji żywienia człowieka i dietetyki. Ukończyła również podyplomowe studia w Wyższej Szkole Humanistycznej TWP w Szczecinie o kierunku przygotowanie pedagogiczne. Aktualnie jest studentką IV roku Szkoły Doktorskiej.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą, a swoje doświadczenie zdobywała pracując w Przychodniach Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Współpracuje z pacjentem zdrowym oraz chorym.  Specjalizuje się w leczeniu dietetycznym nadwagi i otyłości oraz dietoterapii chorób współistniejących: hiperlipidemii, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, dny moczanowej, chorób nerek, żołądka, jelit, wątroby, trzustki, SIBO, PCOS a także zaburzeń odporności, które występują u większości pacjentów z otyłością.

logo

zapraszamy

Luxmedica Face and Body Beauty
ul. Welecka 1a
72-006 Mierzyn

odwiedź nas

Copyrights © 2022 luxmedicabeauty.pl All rights reserved. | Powered by creativeforyou.pl | Polityka prywatności | Aktualności