poznaj nasz zespół

personel01

marzena rutkowska

menager gabinetu, dyplomowana kosmetyczka, mg promocji zdrowia, certyfikowana linergistka

Jestem magistrem promocji zdrowia oraz dyplomowaną kosmetyczką, dlatego istotne jest dla mnie holistyczne podejście do każdego klienta. Niezwykle ważne bowiem jest dbanie o siebie od zewnątrz, jak również od wewnątrz. I to jest jedyna, właściwa droga do piękna. W Luxmedica Face and Body Beauty  dbam o urodę klientów, ich dobre samopoczucie, zadowolenie, a także zajmuje się doradztwem z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, zarówno tej gabinetowej jak i domowej.

Jestem perfekcjonistką, dlatego każdy zabieg, który wykonuje jest dokładny i dopracowany w każdym szczególe. Na pierwszym miejscu stawiam potrzeby swoich klientów oraz wyznaczenie wspólnych celów w dążeniu do zadowalających efektów. Stale doskonale swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach, kursach, wykładach naukowych, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.  Moja praca to moja pasja.

personel02

dr kinga dmochowska-lisak

stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem lekarzem dentystą i certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Oferuję szeroką gamę zabiegów z zakresu estetyki twarzy i ciała. Dążąc do perfekcji staram się wydobyć naturalne piękno. Od zawsze było to dla mnie synonimem ideału. Dostosowuje plan leczenia indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Pacjenta, w oparciu o swoją wiedzę lekarską, doświadczenie i wyczucie estetyki. Fundamentem mojej pracy jest zapewnienie pacjentowi bezpieczeństwa, a moją misją dbałość o każdy szczegół. W ten sposób buduję wzajemne zaufanie i cementuje trwałą relację. Zapraszam wszystkich chętnych na konsultacje i zabiegi medycyny estetycznej.

personel03

aleksandra apanasowicz-kowalska

kosmetolog-podolog

Studia na kierunku kosmetologia ukończyłam w roku 2014,następnie zdobyłam tytuł podologa. Mam za sobą 15 lat stażu pracy, w tym 10 letnie prowadzenie działalności własnej-gabinetu kosmetologicznego.

Swoje umiejętności doskonalę biorąc udział w licznych szkoleniach i sympozjach naukowych. Specjalizuję się w zabiegach pielęgnacyjnych i leczniczych stóp, a moją wielką pasją jest pomoc i przynoszenie ulgi pacjentom z przeróżnymi dolegliwościami.

logo

zapraszamy

Luxmedica Face and Body Beauty
ul. Welecka 1a
72-006 Mierzyn

odwiedź nas

Copyrights © 2022 luxmedicabeauty.pl All rights reserved. | Powered by creativeforyou.pl | Polityka prywatności | Aktualności