Laminacja brwi Szczecin

Laminacja brwi to popularny zabieg kosmetyczny, a jego zadaniem jest przede wszystkim trwałe ułożenie włosków w pożądany kształt. Podobnie jak lifting rzęs, laminowanie brwi wchodzi więc w zakres usług związanych ze stylizacją i oprawy oczu. Serdecznie zapraszamy mieszkańców centrum Szczecina i jego dalszych okolic do skorzystania z usługi w naszym salonie.

symbol01

cennik

Farbka brwi z regulacją
60 zł
60 zł
Lifting rzęs
150 zł

z henną + botox

150 zł
Laminacja brwi
130 zł

z farbką i geometrią + regulacja

130 zł
Brow Henna
120 zł

z geometrią brwi i regulacją

120 zł
Kombo Lifting rzęs
150 zł

z henną brwi

150 zł
Kombo Lifting rzęs
250 zł

z laminacją brwi

250 zł
symbol01

Laminacja brwi Szczecin - na czym polega

Laminacja brwi jest coraz chętniej wybieranym przez klientki zabiegiem. Mówiąc najprościej, zabieg polega na nałożeniu na brwi preparatu, który pozwala na czasową zmianę ich wyglądu. Na skutek działania kwasu tioglikolowego niesforne włoski w brwiach nie tylko stają się miękkie, gęste i lśniące. Laminowanie brwi pozwala też uporać się ze źle układającymi się brwiami i skorygować kierunek wzrostu włosków. Brwi zyskują elastyczność, widać też ich odżywienie oraz możliwa jest zmiana kształtu i uzupełnienie ubytków. Preparaty używane podczas laminacji wypełniają spoiwo między łuskami włosków. Co więcej, zabieg laminacji dla lepszego efektu można uzupełnić farbowaniem farbką lub henną. Koloryzacja (farbka lub henna brwi) pozwala dodatkowo włoskom brwi zyskać głęboką, ciemniejszą barwę.

Laminacja brwi - wskazania i przeciwwskazania

Laminowanie brwi polecane jest wszystkim paniom, które:

chcą poprawić kształt brwi

marzą, by posiadać szersze brwi

chcą poradzić sobie z niesfornymi włoskami brwi

posiadają rzadkie brwi

wszystkim, dla których odżywienie brwi to istotna kwestia

Podczas koloryzacji henną lub farbką możliwa jest dodatkowo zmiana koloru i wyeliminowanie konieczność codziennego wykonywania makijażu brwi. 

Kosmetolog może także odmówić wykonania zabiegu, jakim jest laminowanie lub koloryzacja włosków brwi (farbka lub henna brwi). Główne przeciwwskazania to:

Ciąża

Niedawne odbycie zabiegu permanentnego makijażu brwi

Posiadanie wyjątkowo rzadkich i cienkich włosków 

Stany zapalne w okolicach oczu

Świeża regulacja brwi lub niedawno wykonana henna brwi

Jak się przygotować do zabiegu laminacji brwi?

Zabieg laminowania włosków brwi nie wymaga specjalnego przygotowania. Najważniejsze, aby nie łączyć zabiegu z innymi czynnościami wykonywanymi w obrębie rzęs i brwi. Jeśli więc została u Ciebie zrobiona regulacja brwi, henna czy makijaż permanentny zaczekaj 48 h lub do czasu wygojenia się makijażu. 

Zabieg laminowania trwa około 45 minut, a efekt utrzymuje się przez okres około czterech tygodni. 

Laminacja brwi a lifting rzęs

Laminowanie brwi jest zabiegiem, który należy do kategorii zabiegów upiększających oczy i ich okolice. Inne tego typu usługi to m.in.: regulacja brwi, laminacja brwi i rzęs oraz tzw. lifting rzęs. Lifting rzęs to jednak zastosowanie preparatu, który podkręca włoski, a także unosi włoski u nasady i po którym rzęsy mają bardzo naturalny wygląd, a oczy delikatnie zyskują na wyrazie. Laminowanie brwi i rzęs to zaś zabiegi, podczas których zostaje użyty dostosowany do potrzeb włosków brwi i rzęs preparat, który dzięki zawartej w nim keratynie pozwala również odżywić włoski (brwi lub rzęsy), pogrubić je i uzupełnić braki. Zapraszamy do skorzystania z obu rodzajów zabiegów na brwi i rzęsy w naszym salonie.

Laminacja - intensywne odżywienie brwi w zasięgu ręki

Włosy brwi i rzęs to ważne elementy kobiecej urody. Nic więc dziwnego, że zabiegi takie jak laminowanie brwi czy rzęs wciąż zyskują na popularności. Piękny wygląd brwi i rzęs przez okres nawet do kilku tygodni jest nie tylko spełnieniem oczekiwań klientów, ale również pozwala im zyskać pewność siebie i dobry nastrój. Sprawdź zabieg laminacji brwi w naszym salonie już teraz.

logo

zapraszamy

Luxmedica Face and Body Beauty
ul. Welecka 1a
72-006 Mierzyn

odwiedź nas

Copyrights © 2022 luxmedicabeauty.pl All rights reserved. | Powered by creativeforyou.pl | Polityka prywatności | Aktualności